+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Chovatelská přehlídka trofejí Dřevohostice

Chovatelská přehlídka trofejí Dřevohostice

Ve dnech 4.a 5.května 2019 se náš spolek Děti a příroda z.s. zúčastnil chovatelské přehlídky trofejí v Dřevohosticích, se kterou byl spojen jarní svod psů. Na této akci si náš spolek připravil pro děti v rámci lesní pedagogiky poznávací soutěž, která byla po odevzdání vyhodnocena, takže soutěžící se ihned dozvěděl, kde udělal chybu nebo naopak uspěl. Dále si děti mohly vyzkoušet, zda poznají dřevo a listí stromů, které u nás rostou, skládat různé naučné skládačky. A nebo pomocí razítek se učit stopy zvěře, která u nás žije. Tyto stopy si mohlo každé dítě odnést domů na památku. Za to jak byly děti šikovné od nás dostaly sladkou odměnu.

Text: Tomáš Raška, fotografie : Petra Štěpánková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace