+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Letní tábor v roce 2021

Letní tábor v roce 2021

POZVÁNKA NA LETNÍ TÁBOR V ROCE 2021 (24.7. – 6.8.)


Rok se zase s rokem sešel a parta nadšenců z řad myslivců a přátel přírody bude pořádat již pátý ročník dětského letního tábora zaměřeného především na myslivost, ale také pohyb a tvořivé činnosti. Na letošní rok máme navíc připravené pro příznivce lovecké hudby velké překvapení. Táborová základna se od posledních dvou let nezměnila, zase se sejdeme v Malé Bystřici, kde se nám moc líbí a je tu skvělé zázemí s krásnou přírodou okolo.

Naším cílem v předchozích ročnících bylo vytvořit kladný vztah dětí k přírodě a myslivosti, naučit děti, jak se k přírodě chovat a pečovat o ni a letos tomu nebude jinak. Chceme, aby si děti odnesly nejen nové znalosti, ale hlavně si užily spoustu zábavy, našly si nové kamarády, zasoutěžily si a vyřádily se při sportovních aktivitách. Čekají nás také dva celodenní výlety, diskotéky, táborák a jiné aktivity, které k letnímu táboru prostě patří.

O děti se po celou dobu bude starat tým spolehlivých a zkušených vedoucích a připravovat jim pestrý program. Na táboře je zajištěn neustálý odborný zdravotní dohled.

Už se na nové i známé tváře těšíme! 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace