+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Myslivecký tábor v srdci Beskyd - letní tábor v roce 2023

Myslivecký tábor v srdci Beskyd - letní tábor v roce 2023

Drazí přátelé, milí rodiče, naši zlatí táborníci,


spolek Děti a příroda začal opět pilně pracovat na přípravách letního tábora, který v letošním roce ponese název „Myslivecký tábor v srdci Beskyd“.


Uprostřed malebného moravského pohoří, již tradičně na základně v Malé Bystřici, čekají účastníky našeho tábora dva týdny plné her, soutěží o hodnotné ceny, besed a ukázek z oboru myslivosti, sokolnictví či kynologie. Přijedou hasiči, Armáda ČR a Policie ČR, do jejichž zajímavé práce budou moci děti zábavnou formou nahlédnout. Podnikneme několik výletů za poznáním valašské přírody v okolí základny, vyrazíme ale i autobusem na výlet celodenní. Pokrmy naší oblíbené táborové kuchyně doplníme opékáním buřtů za doprovodu kytary jako správní trampové. S myslivostí je silně spjato troubení, i letos bude možné učit se hru na lesnice pod vedením zkušených lektorů. Budeme se smát, sportovat, objevovat, ale taky se trošku bát při procházení populární stezky odvahy. Tábor zakončí tradiční poslední leč s muzikou.


Pokud máte rádi pobyt v přírodě, zdravé soupeření, legraci i vzdělávání, přihlaste se! Myslivecké dobrodružství v srdci Beskyd bude možné prožít v termínu od 22. července do 4. srpna 2023.

Přihlášku a další dokumenty, které se týkají letošního tábora najdete ZDE: http://www.deti-priroda.cz/tabory/


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace