+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Letní tábor v roce 2022: Putování za myslivostí a loveckou hudbou

Letní tábor v roce 2022: Putování za myslivostí a loveckou hudbou

Drazí přátelé našeho spolku a myslivosti, milí rodiče a táborníci, rok se s rokem sešel a opět začínáme pilně pracovat na přípravách letního tábora, který se i letos ponese především v mysliveckém duchu, o čemž vypovídá i jeho malebný název „Putování za myslivostí a loveckou hudbou“.

Většině z Vás není třeba náš tábor blíže popisovat, důvěrně jej znáte a rádi se vracíte. Děkujeme! Přesto alespoň ve zkratce uveďme, co Vás v létě čeká: výlety do pohádkového okolí základny na Valašsku, spousta her a soutěží o ceny, opékání buřtů za zvuků kytary, besedy a ukázky z oblasti myslivosti, sokolnictví, práce záchranářů a kynologů, proniknutí do tajů troubení na lesnice i oblíbená táborová poslední leč za doprovodu muziky či stezka odvahy.

Tábor se bude již tradičně konat na základně v obci Malá Bystřice. Ta poskytuje ideální zázemí, ubytování v půvabných chatičkách a navíc - do lesa co by kamenem dohodil!

Pokud máte rádi pobyt v přírodě, sport a zdravé soupeření, legraci i vzdělávání, přihlaste se! Zažijte dobrodružství a setkejte se zase s kamarády, kteří bydlí třebas i na druhém konci republiky.

Putovat za myslivostí a loveckou hudbou budeme v termínu od 23. července do 5. srpna 2022. Cena za tábor zůstává stejná jako v loňském roce, tj. ve výši 6.500 Kč za dítě. Pokud by chtěli jet sourozenci, cena za druhé dítě činí 6.000 Kč.

Po předchozí domluvě je možné uhradit cenu za tábor ve splátkách.

Při projevení zájmu o účast na našem letním táboře neváhejte a obraťte se na nás co nejdříve prostřednictvím e-mailu, telefonicky či při osobním setkání.

Nezahálejte, tábor bývá rychle obsazen! Věříme, že k nám bude epidemiologická situace shovívavá a tábor bude možné realizovat. V případě potřeby dodržení opatření k zabránění šíření nákazy COVID-19 (testy, očkování, jiné podmínky) budete včas informováni k jejich doložení/provedení.


Táborový deník 2022

Táborový deník 2022

Táborový deník bude postupně doplňován v průběhu letního tábora.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace