+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Tábor 2018

Tábor 2018

LETNÍ TÁBOR 2018 – Po stopách černých rytířů

TÁBOROVÝ DENÍK

14. – 27. 7. 2018 | Turistická základna Mraveniště

O děti se po celou dobu bude starat tým spolehlivých vedoucích a připravovat jim pestrý program. Na táboře je zajištěn neustálý odborný zdravotní dohled.

Našim cílem, je vytvořit kladný vztah dětí k přírodě a myslivosti, naučit děti, jak se k přírodě chovat a pečovat o ni. Chceme, aby si děti odnesly nejen nové znalosti, ale hlavně si užily spoustu zábavy, našly si nové kamarády, zasoutěžily si a vyřádily se při sportovních aktivitách.

Vyvrcholením tábora bude vědomostní soutěž, kdy děti dostanou možnost ukázat, co si zapamatovaly a naučily.

 

Přihlášky – TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN

Cena tábora je stanovena na částku 4.300,- Kč za dítě, v případě dvou sourozenců je cena za druhé dítě 4.000,- Kč. Detailní rozpis plateb najdete podrobně uveden v rámci přihlášky.

Přihlášku můžete poslat vyplněnou a naskenovanou na email detiapriroda@seznam.cz nebo na adresu spolku Děti a příroda z.s., Dolní Újezd 126, 751 23 Dolní Újezd.

Posudek od lékaře a naskenovanou kartu pojištěnce je nutné poslat před začátkem tábora. POZOR: Posudek lékaře nesmí být starší než 2 měsíce před konáním tábora, tzn. nejlépe s datem 14.5.2018 a vyšším.

Prohlášení o bezinfekčnosti je pak nutné odevzdat v den nástupu dítěte na tábor.

Formulář pro vyzvednutí dítěte z tábora jinou osobou než zákonným zástupcem.

Směrnice o zpracování osobních údajů správcem.

 

Storno podmínky

Upozorňujeme, že přihláška dítěte a zaplacení celé částky je závazné.

V případě neúčasti dítěte na táboře se celá částka nevrací. U závažných zdravotních důvodů můžeme jednat individuálně – po zaslání lékařské dokumentace.

 

Doprava

Dopravu zajišťuje každý zákonný zástupce dítěte zvlášť. Nástup dětí na tábor je 14.7.2018 od 14:00 do 17:00

 

Ubytování

Turistická základna Mraveniště se nachází na okraji obce Valašská Bystřice, nedaleko vrcholů Vsacký Cáb, Tanečnice, Díly a Búřov. Děti budou ubytovány v chatkách s postelemi. Před začátkem tábora zveřejníme seznam potřebných věcí, které přibalíte dětem s sebou.

Kapacita tábora je 60 dětí.

V hlavní budově se nachází kuchyně, jídelna, sprchy a prostory pro hry. Umývárny a záchody se nacházejí venku poblíž chatek.

 

Stravování

Dětem je zajištěno celodenní stravování s pitným režimem. Jídelníček bude přizpůsoben i dětem se zdravotním omezením.

 

Ročník 2017 ke shlédnutí zde

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace