+420 732 147 667
detiapriroda@seznam.cz

Vzkazy

Vzkazy

MŠ OHROZIM 24.11.2017

Dobrý den, 

děkuji za děti z Mateřské školy Ohrozim panu Holíkovi a jeho „družině“ za interaktivní, velmi poutavou, besedu. Děti byly nadšené nejen z vyprávění a sdílení svých zážitků, ale také z toho, že  si mohly ohmatat tolik pro ně nových věcí z přírody. Beseda nám také  krásně navázala na naše téma Les. 

Spoustu nových informací se dozvěděla i dospělá „posádka“  školy. 

Jsme rádi, že  jsme měli možnost mít v naší mateřské škole zrovna takovouto besedu. 

S přáním hezkého dne 

Bc.Lenka Burgrová 

ředitelka MŠ Ohrozim 

-----

Tábor – Po stopách jelena Buchlovice 2017

Od rodičů

Co se týče táboru,tak Kačka i Romča jsou nadšení a Kačka řekla,že by klidně zůstala ještě měsíc Úžasný , což mluví za vše,prostě byli maximálně spokojeni a příští rok chtějí jet zas,tak na nás určitě myslete a počítejte s námi Smějící se

Líbilo se jim úplně vše a já jsem taky nadšená,protože to byla jejich premiéra na táboře,ještě nikdy předtím nebyli.

Podle fotek co jste postupně dávali na stránky,tak jsem jim i vám záviděla.A počasí klaplo taky na jedničku.

Strašně moc,moc,moc vám děkuji za děti i za sebe,zvládli jste to opravdu báječně a klobouk dolů,před vámi,že jste jim dokázali,tak skvěle vymyslet program na celých dlouhých 14 dní,opravdu smekám.Jste prostě boží!!!!!!!!

S pozdravem Zachovi

-----

Moc Vám děkuji za krásné fotografie i příjemný pobyt pro děti na LT .

K.V.

------

Dobrý večer, rádi bychom reagovali na Váš dotaz ohledně ohlasu na tábor. Naší dceři Haně se na táboře hodně líbilo. Výlety, soutěže, hry  i  přednášky o myslivosti a přírodě byly velice zajímavé a ráda se dověděla něco nového.

S ubytováním byla spokojená, s jídlem také kromě vařené mrkve. Kolektiv vedoucích byl milý a kamarádský.

My jako rodiče jsme byli rádi, že se jí na táboře líbilo, i když se jí někdy stýskalo.  Hančina spokojenost byla veliká a v případě, že by jste příští prázdniny organizovali další tábor určitě budeme mít zájem.

Velice děkujeme za příjemné zážitky, které mohla naše dcera prožít ve společnosti Vašeho kolektivu.  Zapletalovi

-----

Dobrý den,

jsem překvapená, že syn vše dovezl domů

…a zároveň si přivezl spoustu zážitků. Jako rodiče jsme byli rádi, že se mu na táboře líbilo, že děti měly nachystaný krásný program, že si vše užíval naplno. Z jeho vyprávění byla cítit radost a pohoda.

Takže jeden velký dík všem vedoucím, praktikantům a také kuchařkám (jídlo synovi velice chutnalo a oceňoval i možnost výběru :)).

Za spokojené rodiče

Alena Brtníčková

-----

Zbyňa přijel z tábora nadšený, říkal, že to bylo super a že určitě další rok s Vámi pojede.

Děkuji Vám všem za krásné chvilky, které mohl můj syn s Vámi strávit.

Pěkný den Hradilová

-----

Ještě jednou děkujeme za suprový tábor a maxi spokojené dítě.

S pozdravem hezkého dne P.C.

-----

Kamil byl z tábora nadšený, byl už  po čtvrté a říkal, že tohle byl nejlepší tábor ve kterém byl a že příští rok pojede zase :-)

S přáním hezkého dne Eva Měrková

----- 

Klukům se tábor moc líbil, byli moc spokojeni a hned nám své zážitky vyprávěli, byli jste pry bezva parta. Také je moc fajn ,ze se i něco naučily .  Všeci moc děkujeme za pěkně strávené dny s vámi a tešíme se na další setkání.

Z.P.

----- 

Dobrý den,

Vojta byl táborem unešený. Už téměř týden posloucháme komentáře k těm spoustě zážitků, které má. Ačkoli patřil mezi starší účastníky, nenudil se, získal nové kamarády a ještě dlouho bude na vše vzpomínat. A protože jde do devítky a bude se rozhodovat o svém budoucím povolání, myslím, že jste v něm ještě víc rozdmýchali tu jiskřičku, která ho táhne k lesnictví a bude z toho asi pořádný oheň.

Ještě jednou díky a přeju vám jen samé takové spokojené táborníky.

Ze zapomenutých věcí nám kupodivu nic nepatří. To je snad poprvé, co si z tábora přivezl vše.

Hezký den

Markéta Petrů

----- 

Chci poděkovat stránky táborového deníku. Musím rovněž pochválit hezké příspěvky a krásné fotečky. Být mladší, jedu taky. Myslím, že za rok máte mého syna zpět. Jste fakt akční!

Já dodnes vzpomínám na naše tábory. A to jsem jich zažil 9.

Takže ještě jednou díky za děti a krásný zbytek tábora.

M.S.

-----

Den přírody 20.5.2017

Moc velké díky za takovou akci. Byla jsem s vnoučaty, které odcházely velice nadšené a plné dojmů. Hned další víkend jsme musely do lesa a vše znovu poznávat. Těšíme se na další ročník.  E.V.

-----

Byla jsem velmi překvapená touto akcí. Děkuji organizátorům . Jen takových akcí v Tovačově více. Moc se těšíme na další rok. A děkujeme za velké odměny , které si děti vysloužily za projití stanovišť. L.P.

-----

I když byla akce určena především dětem i my jako dospělí jsme si to velice užili. Děti soutěžily na stanovištích několikrát a moc je to bavilo. Určitě nebudeme váhat a pojedeme opět další rok tu dálku. Přeji spolku jen vše dobré a držím pěsti. Novotná

-----

S dětmi jsme vyrazili na akci s názvem Den přírody. Mladšímu synovy se nejvíce líbily zvířátka a ukázka práce s nimi. Dcera se zase naučila poznávat stromy a květiny a další týden získala jedničku ve škole. Určitě to byl pro mě impulz brát děti více do přírody a na další skvělé akce spolku Děti a příroda z.s.. Přeji hodně sil a jen další skvělé akce. Rádi Vás přijedem podpořit. M.M.

-----

Ráda bych poděkovala za uspořádání akce Den přírody. Bylo to skvělé , mnoho jsme se dozvěděli a závěrečné vypouštění balónků s přáním do nebe bylo jedinečné a dojemné. Tolik odměn co si děti mohly odnést, to jsem ještě nezažila. Děkuji koordinátorce  Pavči Palčíkové za vytvoření akce a doufám , že můžeme počítat s dalším ročníkem. M.R. s rodinou

-----

Beseda na Základní škole Osecká v Lipníku nad Bečvou – 14.4.2017

Z čeho se skládá les? A jak se chováme v přírodě? Na jaká zvířata můžeme v lese narazit? To všechno a ještě možná víc si děti zopakovaly v páteční besedě s myslivci, zorganizované v rámci týdne pro přírodu.

Děti se do besedy aktivně zapojovaly a dělily se o své zážitky a poznatky. Pan Radek Holík, Pavlína a Pavča Palčíkovy zcela děti zahltili, ať už známými poznatky nebo něčím novým.

Lesnice, na kterou hrál Martin Polák, pak dětem představila některé lovecké signály a hlaholy, které se používají při honu.

No a nechyběly ani soutěže, hry a praktické ukázky – razítkování, hod na lišku, zvuk souboje jelenů se zavřenýma očima, prohlídka lovecké zbraně, průzkum nábojnice, pohled puškohledem nebo chůze bosýma nohama po srsti různých lesních zvířat.

Beseda se nám moc líbila a slib, že příští rok budou i sokolníci a cvičený lovecký pejsek je pro naše nové, velké kamarády zavazující.

Děti ŠD při ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace